Ubytování

Domov se zvláštním režimem má kapacitu 26 lůžek, které se nachází ve 13 dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, ledničkou, nočními stolky , jídelním stolem, židlemi, skříní na oblečení, komodou na osobní věci. Pokoje jsou vybaveny LCD televizory a připojením na wifi. síť.

Lůžka jsou el. polohovatelná  s antidekubitní matrací.

Ze strany uživatele je možné si vybavit pokoj drobnými doplňky (rádio, nástěnné hodiny, obrázky, lampička).
Obyvatelé Domova mají možnost využít  společenské místnosti , kde mohou trávit volný čas dle svého uvážení. Místnost též slouží pro veškeré návštěvy uživatelů a pro nejrůznější společenské akce pořádané poskytovatelem.

V Domově je také kompletně vybavená kuchyňka, ve které mohou zaměstnanci domova připravovat pohoštění pro obyvatele, a to i v jejich spolupráci.

V ceně za ubytování viz. ceník je zahrnut rovněž úklid, topení, voda, praní ložního a osobního prádla apod. V této ceně nejsou zahrnuty potřeby osobní hygieny. Ty si uživatelé zajišťují z vlastních finančních prostředků, po domluvě je možnost využít služeb personálu pro nákup, nebo požádat o spolupráci rodinu .Je nutné, aby při nástupu k ubytování měl každý uživatel u sebe: mycí potřeby dle svých zvyklostí (tuhé mýdlo, sprchový gel, šampón, ...), toaletní papír, papírové kapesníky, hřeben, krém na obličej, pasta na zuby a kartáček + dóza na zubní náhradu, deodorant, potřeby na holení (holicí strojek, pěna na holení, voda po holení apod.), nůžtičky na nehty + kleštičky na nehty. Další potřeby dle individuálních zvyklostí, osobní ošacení, občanský průkaz, průkaz pojištěnce, průkaz ZTP (pokud ho osoba má).

Vklad hotovosti pro úhradu pobytu při nástupu a pokrytí nákladů spojených na léky a potřebné věci jako je osobní hygiena, mycí potřeby ... ve výši 10 000,- Kč. Hotovost bude uložena na hotovostních depozitech klienta.

Sociální služba je poskytována za finanční podpory Karlovarského kraje